fbpx
Strona główna > Praca > Malarz

Malarz(5 dni temu)

Gildekamp 14, 5431SP Cuijk

Wynagrodzenie:

Do ustalenia

Wymiar pracy:

38+ godz./tydzień

Rodzaj pracy:

Pełny etat

Lokalizacja:

Całe Zuid Holland,Zuid Holland Holandia

Doświadczenie:

1 – 3 Lat w Budowa / remonty

Nasza firma, BWB Flex B.V, członek NBBU, jest agencją rekrutacyjną z siedzibą w Cuijk, a od 1998 roku zatrudnia wykwalifikowanych pracowników z Europy na terenie Holandii. Specjalizujemy się w rekrutacji Budowlańców, Malarzy, Monterów oraz Pracowników w przemyśle metalowym.

„Naszym celem jest wsparcie w znalezieniu zatrudnienia oraz zadowolenie naszych klientów.”

Poszukujemy Malarza do współpracy z naszym zaufanym klientem na terenie Holandii.

Obowiązki

·         Nakładanie podkładów ściennych oraz malowanie

·         Umiejętność obróbki powierzchni przed i po lakierowaniu

·         Praca nad nowymi ścianami, sufitem oraz naprawa już istniejących ścian

·          Kładzenie gładzi szpachlowej

·         Przygotowanie powierzchni do lakierowania

·         Umiejętność nakładania powłok lakierniczych

·         Umiejętność czytania rysunków technicznych

·         Zależy nam na osobach odpowiedzialnych, aby zapewnić efektywną pracę

       Wymagania

·         Ważne prawo jazdy oraz własny transport

·         Własne narzędzia ręczne oraz odzież

·         Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

·         VCA i inne certyfikaty mile widziane

·         Zdolność do wykonywania pracy fizycznej

Oferujemy

·         Cotygodniową płatność wynagrodzenia

·         Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym, w tym WI-FI i wspólne wyposażenie

·         Płatne ubezpieczenie zdrowotne

·         Holenderska umowa o pracę

·         Praca zgodnie z kodeksem pracy NBBU

·         Możliwość uzyskania VCA

·         Agencja Trustfull – jesteśmy do stałej dyspozycji

Mile widziane CV w języku Angielskim

0031485802803

[email protected]

Dodatkowe informacje

Informacje dodatkowe:

J. Angielski - Podstawowy,J. Holenderski - Podstawowy,J. Niemiecki - Podstawowy,Własny transport,

Z zakwaterowaniem:

Yes

Rekrutacja z Polski:

Yes

Praca dla par:

No

Transport firmowy:

No

Rodzaj wynagrodzenia:

No

Zapewniamy szkolenia:

Tygodniowy

System zmianowy:

Jedno zmianowy